Vodyanov Ivan - úspěšný kulturista Ruska

Vodyanov Ivan začal aktivně podílet na soutěžích ruského poháru v roce 2002. On hrál v turnaji a tam mohl být hrdí na prvním místě v otevřené kategorii „junioři“ v nominaci „kulturistiky“.

Za to, že v roce 2003, voda Ivan soutěžili ve dvou turnajích: první - Moscow Cup, ve kterém se mu podařilo vzít sedmé místo v kategorii mužů a 87, 5 kg. Nominace samozřejmě, kulturistika. Druhá - pohár Moskevské oblasti. Zde se mu podařilo vyhrát na páté místo v mužské kulturistice v hmotnostní kategorii do osmdesát sedm kilogramů.

rozvoj zaměstnanců

V roce 2010, Ivan Vodyanov vyhrál šest turnajů:

• Cup Lipetsk oblast. Vodyanov vyhrál skupinu pánskou kulturistiky v kategorii do 90 kg.
  • kulturistika Moscow Championship. Sportovec vyhrál skupinu pánskou ve váhové kategorii do 90 kg.
  • oblast Cup Moskva. Vodyanov vyhrál pánské skupiny, hmotnost - až do 90 kg.
  • Cup Volga FD. Ivan vyšvihl k vítězství v hmotnostní kategorii do 90 kilogramů.
  • Ryazan oblast kulturistika poháru. Vyhrál kategorii nad 85 kg.
  • region

• pohár Samara. Jsem vyhrál v kategorii do 90 kg.

Nyní známá mnoha Vodyanov Ivan, kulturistika - jedná se o oblast, v níž se mu podařilo dosáhnout značných úspěchů. Na prvních místech v různých turnajů a soutěží výmluvně potvrzují stav sportovce. Nicméně, záznam Ivan má nejen skvělé vítězství. Moskva Cup získal deváté místo ve váhové kategorii do 85 kilogramů v „kulturistiky“. A v tomto regionu Brjansk, dokázal zaujmout třetí pozici v šampionátu. Sportovec potýkají s slušné konkurence, ale přesto podařilo překonat mnohé ze soutěžících.

Další pokrok

V roce 2011 se podílel na boji za Kaliningradské oblasti vody Ivan poháru. Kulturistika - jeho oblíbený sport. Vodyanov zvítězil v kategorii nad devadesáti kilogramů. Cup Lipetsk region - obsadila první místo ve váhové kategorii devadesáti kilogramů. Podílel se na šampionátu Rybinsk. Poražený v kulturistice, váhová kategorie - více než osmdesát pět kilogramů.

Vodyanov Ivan se třetí místo v Moskvě pohár, v kategorii do 90 kg je kulturistů. Během své kariéry poměrně velký mistr podílel na Cup of Russia, Ryazan a region Ryazan. On hrál ve Volgogradu soutěží a získal v celé řadě dalších. Pokaždé, když se podílel na tvrdé konkurenci, ale zoufalá touha vyhrát nesmí Ivan zvracet. Pokaždé, když kulturista dosáhnout stále větší úspěch, vydělávat si titul a autoritu. Dnes už není začátečník a radí na přípravu. Ale nevypadají na tajemství nebo speciální metody přípravy Vodianova. Jak uvedl sportovce: „Klíčem k úspěchu - je pracovat s plným nasazením!“

První třída

Ivan Vodyanov, příprava, která začala s domácím boom několik let tvrdohlavě šel ke svému cíli. Jako reference v té době si vybral Jean-Claude Van Damme. Těsně dělá bojová umění sportovec nevěděl, schopný dosáhnout stejného sestavení, jako filmová hvězda.

Ve dvaceti letech, poprvé Ivan začal navštěvovat „houpací“. Nazvěme to svobodných povolání bylo docela obtížné, a brzy kulturista šli hledat nové útočiště. Brzy se mladý sportovec měl to štěstí se dostat do vážných klubu, který byl navštěvován takovými čísly jako Sergej Shelestov a členové skupiny „Alfa“. Brzy slibný kulturista řekl jeden z trenérů a vyzývají, aby se zapojily do sebe. Takže Ivan začal tento výcvik, a jen osm měsíců později, mluvil na akci WWF.

Fyzikální parametry

25.prosince 1980 se narodil Ivan Vodyanov. Výška, váha a fyzikální formu sportovce dnes dosáhl působivý výkon. Jeho váha v soutěži nepřesáhne sto kilogramů. Mezi sezóny může být až sto pět. Sportovec je vždy ve skvělé kondici, protože se nezastaví jeho trénink. Výška nástavby dosahuje 170 centimetrů.

Vodyanov speciální dieta nedrží, konzumovat běžné potraviny. V době rostoucí váhu a nepočítá kalorie. Hlavní tajemství sportovce - k trvalému tréninku, pravidelné návštěvy posilovny a zdravého životního stylu.