Alexander Stepanov: talentovaný bruslař a krásná dívka

Dnes ruský krasobruslení byla určitá krize tanečních párů. V této situaci, máme šanci dokázat sám mladé kluky, není to tak dávno skončil jejich výkony v juniorech. Mezi nimi - mladými žáky vepřového a brouka. Krásná polovina slibné duo je Alexander Stepanov, bruslař, jehož životopis v profesionálním sportu je jen začátek.

Začátek cesty

V krasobruslení maminky přinést své dcery ve velmi útlém věku. Byl jsem žádnou výjimkou a Alexander Stepanov, který přišel do sportu ve věku 4 let. Narodila se v Petrohradě v roce 1995. Zpočátku dívka byla zapojena do odinochnits skupině. Nicméně, v určitém okamžiku přišla krize růstu. Počínaje jedenáct let, nemohla provádět skoky, vázání její věk. Alexander Stepanov neustále padá na ledě a stala se tak výrazně zaostávají vrstevníky.

Nicméně, to se lišil dobrou choreografii, byl velmi umělecky. Mnoho odborníků doporučuje, aby šla na balet nebo tanec na ledě, a ona předpověděl velkou budoucnost v těchto disciplínách.

To bylo v tomto okamžiku došlo k potížím v rodině Olympic šampiona Bukin. Jeho syn Ivan ztratil svého partnera Elena Ilyina, který šel do Nikita Katsalapovu. ROM s výkonů zaznamenaných Alexandra přišla do rodinné radě a Ivanův matka rád hezkou plastovou dívka. V roce 2008 se kluci dali dohromady a získat krásný harmonický pár. trenér dua byl vepřové a Beetle, pod jejím vedením, ze kterých se stále pracuje.

Junior výkony

První turnaj nového páru se staly drobné soutěže v Samaře pro začínající bruslaře „La Cumparsita“. Oni vyhráli s velkým náskokem před konkurencí poprvé a přitahoval pozornost.

První významné výsledky v juniorských soutěžích bylo v roce 2012. Alexandra Stepanova a Ivan Bukin okamžitě objevil na stupních vítězů, vyhrál konečné stříbro. O rok později, oni dosáhli významného pokroku a stali se mistry světa.

Oni jsou také neustále zapojeni do fází Grand Prix. Třikrát Alexandra Stepanova, spolu s správného partnera se dostal do finále turnaje v sezóně. Vítězství bylo dosaženo v soutěži 2012 v Soči.

Od prvního výskytu dvojice ledové Alexandra Stepanova a Ivan Bukin objevilo mnoho fanoušků na sociálních sítích. Kluci zavolal jednoho z nejpozoruhodnějších a krásné bruslaře. Nicméně, podle Irina Zhuk trenér Alexander nejen chytrá dívka, ale také velmi energický a umělecké bruslaře.

Začátek skvělou kariéru

V roce 2013, bruslaři postupně vyzkoušet u dospělých soutěžích. V tomto období je poprvé, kdy byli ve stadiu Grand Prix, ale ne příliš úspěšné. Nicméně, děti dostaly šanci dokázat sám a poslal hájit čest země na univerziády 2013.

Světové studentské hry jsou jakési přechodné etapy z juniorské soutěže na turnaji dospělých. Alexander Stepanov, bruslař, právě začíná hrát na vysoké úrovni, velmi obává, že se projevilo v první části duet. Nicméně, ve volném tanci kluci jezdili inspirovaný a stal se třetím, přičemž konečné páté místo. Hned po pár univerziády Stepanova a Bukin poprvé účastnil v dospělém mistrovství Ruska. Zkušenější závodníci bruslil jejich program je stabilnější, a nedávné junioři byli v polovině tabulky. Pak sportovci museli dát pauzu ve výkonech z důvodu nemoci Bukin, a Alexander Stepanov byl nucen trénovat sám.

První velká odměna

První hlavní ocenění přišlo bruslařů po olympiádě v Soči. Před tím celý rok, oni analyzovali příčiny poruch, piloval techniku, zkoušeli různé varianty melodií pro jeho libovolných programů. Výsledkem byl pár viditelného pokroku.

2014/2015 sezónu začali s vítězstvím na turnaji ve Finsku. O několik týdnů později Alexandra Stepanova a Ivan Bukin zajištěn úspěch, vyhrál bronzovou medaili na Grand Prix v Americe.

Nicméně, slabinou z chlapců je stále vystoupení doma. Na soutěžích v Moskvě bruslaře dosud zvládl stresem a odpovědností a bruslil pod svými možnostmi.

Nicméně, oni byli brilantně provedených na ruském šampionátu a získal právo účasti na mistrovství Evropy. Na mistrovství Evropy, a byl produkován nejcennější ocenění páru k dnešnímu dni. Stanovení osobních bests v každém z typů programů, Alexandra Stepanova a Ivan Bukin bral bronzovou medaili z turnaje.

Nedávná kampaně

Poté následovalo vystoupení na dvou mistrovstvích světa, ještě jeden pokus na mistrovství Evropy, ale postupně postupující bruslaři přesto nebyli schopni se dostat blízko k vedoucí led taneční závěru a ocitly daleko od vítězství.

V současném období Alexandra Stepanova a Ivan Bukin zlepšilo jejich úspěch v ruském šampionátu a stala se druhou, a opět získal vstupenku do kontinentálního šampionátu. V ostrém boji vzali páté místo.

, které vstoupily do první desítky na mistrovství světa ve Finsku.

Alexander Stepanov, bruslař fotografií který zazářil v žebříčku nejkrásnějších atletky postupujících každý rok. Jasný, nápadný dlouhonohá blondýnka, je velmi organický a vypadá hezky na ledě, což dále posiluje dojem výkonnosti ruské dvojice tanečníků.