Tři Rusové vyhráli mezinárodní soutěž iPhone Photography Awards

• Tři Rusové vyhráli mezinárodní soutěž iPhone Photography Awards

Porota mezinárodní fotografické soutěže iPhone Photography Awards vítězů oznámených v roce 2017. Tyto tři Rusové začátek seznamu bylo - Barbara Vislenko Julia a Sergey Smetanin Pesterev.

iPhone Photography Awards (IPPAWARDS) - první svého druhu fotografické soutěže také na iPhone. Soutěž byla založena v roce 2007 ukázat tvůrčí potenciál natáčení na iPhone, inspirovat a shromáždit komunitu fanoušků mobilního fotografování z celého světa.

Julia Smetanin na druhém místě v kategorii "Flora." Julia se narodila v Tatarstánu, se přestěhoval do Moskvy studovat, a teď má své podnikání. Také učí fotografování. „Střela byla pořízena, když jsem se připravoval na přednášku o zátiší složení.“

Sergey Pesterev - druhé místo v kategorii "šířku". Programátor a amatérský fotograf z Moskvy. „Tento snímek byl pořízen 30. ledna 2016 na Olkhon ostrově jezera Bajkal. Jedná se o první led, který se objevil po 30 stupňů zima. Vyzvala „Ice jezero při západu slunce.“ "

Složení vítězů také ukrajinského grafik Vlad Vasilkevich. Ten získal třetí místo v kategorii „Portrét“. „Název této práce:“ Říkali, běh s námi, je to jen závod, „to bylo děláno během každoroční událost, která spojuje sport a zábavu, a je zaměřen na podporu zdravého životního stylu ve městě !. Barevné závod - je to svátek, vše běží pod salvami barev Holi odehrává cen je získat finanční prostředky pro děti. Barevné závod - to je příležitost upozornit na individualitu a jedinečnost každého účastníka „!

Lékař z Petrohradu Varvara Vislenko druhém místě v kategorii „děti“ s fotografií své dcery na pláži. „Na fotografii, moje tříletá dcera, ona contorts legrační obličeje. Snímek byl pořízen na iPhone 6s na Bali, Canggu v roce 2017. "

Ve svém instagrame Barbara napsal, že velmi rád, neočekávané vítězství, to „hlasitý nevítězí ve svém životě.“