Fotbalista Maxim Grigorjev: životopis a fotbalová kariéra

Maxim Grigorjev - ruský fotbalista, který hraje na pozici křídlo (a někdy i jako křídlo vpřed) na „Orenburg“ a ruské reprezentace. V průběhu své kariéry se mu podařilo zahrát na „Spartacus“, „lokomotiva“ a „růst“. Z jeho sportovní úspěchy jsou stříbrnou medaili v ruském šampionátu v roce 2009 (jako součást Moskvě „Spartak“) a bronz v roce 2014.

Maxim S. Grigoriev: životopis a fotbalové kariéry

Narodil 6. července 1990 v Lipetsk, SSSR (Rusko). Od šesti let začal hrát fotbal. Profesionální kariéru začal v dorostu Lipetsk „Metallurg“, a po nějaké době pokračuje v „Spartacus.“

Od listopadu 2008 začal vystupovat na základně „červený-bílý“. Zápas debut byl proti „Dinamo Záhřeb“ (1-0 ve prospěch „Spartakus“) ve skupinové fázi Poháru UEFA, kde Maxim Grigorjev přišel z lavičky v 78. minutě namísto Alexander Pavlenko.

V březnu 2009 debutoval v ruské fotbalové mistrovství, nahradil v 68. minutě, Nikita Bazhenov v zápase proti Krasnodar „Kuban“ (vítězství „Spartakus“, 0-1).

Přejít na MITOS kol a "růst"

V září 2011 se přestěhoval do MITOS Novočerkasku, kde se po několika týdnech, byl okamžitě zapůjčeného do klubu „Rostov“ s cílem zlepšit praxi zápas a kvalifikaci.

V předvečer zápasu, „Lokomotiv-Rostov“, který se měl konat dne 2. dubna fotbalovém Maxim Grigorijevova byl Rostov Club Hráči přidány do družstvo na poslední chvíli (tento incident byl rezonance ve fotbalovém komunity, protože předpisy mezi klubu a klubu-vlastníka-nájemce byla rozbita). Ve stejném utkání debutoval pro „žlutá-modrá“. Záložník Timothy Kalachev 75. minutě. Od prvních minut po jeho vystoupení na poli Maxim okamžitě začal útočit na špatnou branku. Změna koučování byla předpovězena dobře - Grigorjev urychlila tempo hry Rostovites a vytvořil několik nebezpečných okamžiků po branky. Již v 83. minutě Maxim skóroval gólu, který byl debut (byl zvolen nejlepším hráčem zápasu). Maxim Grigorjev zachránil svůj tým od porážky, končit zápas remízu 1-1.

Pokroky v hlavním "lokomotiva",

Vzhledem k fenomenální a někdy i hrdinským hře mladého záložníka pověst. V lednu 2012, v Moskvě klubu „Lokomotiv“ Shuttle předložila návrh o Grigorieva. Výše této dohody nebylo zmíněno, ale bylo známo, že Maxim podepsala smlouvu na dobu 5 let. Debut cíl pro „železnice“ se konala dne 22. září v bráně „Terek Groznyj“ (celkové skóre 3-0). Pro „lokomotivy“ Maxim Grigorjev držel 38 oficiálních zápasů a vstřelil 2 góly.

Návrat k "růstu"

V srpnu 2014 byl opět zapůjčen fotbalového klubu „Rostov“, kde se fotbalista strávil celou sezónu 2014/2015 roky., Hrál 22 zápasů a vstřelil 5 gólů. Prokázání kvalitní utkání, vedení „já“ se rozhodla odkoupit hráče v „lokomotivy“. Na začátku sezóny 2015/2016 GG. Grigoryev již působil jako záložník, „Rostov“ jako plné hráče. Poté, co strávil 6 oficiální utkání, fotbalista dostal vážné zranění kvůli němuž bylo pozor na zbytek sezóny. Mít ztratil předchozí herní formu a praxe, Grigoryev ztratil své místo v základu. Vzhledem k současné situaci, „a“ vedení rozhodlo dát fotbalového klubu k pronájmu „Orenburg“.

Maxim Grigorjev "Orenburg"

Vzhledem k tomu, v roce 2017 začala fotbal jednat „Orenburg“. Rychle se přizpůsobovat novým týmem, Grigoryev dostal místo na základně. Často se choval jako doprovodný útočník. Vzhledem k tomu, že záložník není získává z jeho zranění plně hrál jen 10 oficiálních zápasů, který dal 4 asistence.

Provedení národní tým

V roce 2012 fotbalový Maxim Grigorjev byl povolán do reprezentace, kde debutoval 14. listopadu v přátelském utkání proti Spojeným států amerických (celkové skóre 2: 2), který nahradil zraněného Fedor Smolová z 11. minuty. Příští zápas se konal 25. března 2013 proti Brazílii (přátelský zápas). Maxim Grigorjev měl úplnou shodu pro ruský tým, a dokonce vytvořili několik nebezpečných okamžiků. Zápas skončil remízou s výsledkem 1: 1. V listopadu téhož roku přišel z lavičky proti národního týmu Jižní Koreje (Rusko vyhrál 2: 1). Poslední utkání za národní tým 9. října 2014 proti Švédsku (1: 1).