Gymnastka Jana Kudrjavcevová: biografii, úspěchy, ocenění a zábavné fakty

Sportovní gymnastika - sport, kde sportovci začínají kariéru v mladém věku, a povrchová úprava, sotva překonal dvacet let v zahraničí. Trauma, těžké stres dělají svou práci. Tváří v tvář dívky jako Yana Kudryavtseva, rytmická gymnastika ztratil jeden z nejlepších sportovců v posledních letech.

Vzhledem k noze zranění vážné dívky skončil se sportem, jen on dosáhl věku devatenácti let. Nicméně, pro krátkou dobu, že svítilo, Yana Kudryavtseva stala násobkem světa a mistr Evropy, vítěz olympijských her a která zůstala v paměti fanoušků sportu jako jeden z nejelegantnějších gymnastek.

Z bazénu do tělocvičny

Hrdinkou příběhu - Muscovite, narozený v září 1997. Velmi často se stává, že děti slavných sportovců opakovat osud rodičů a věnují svůj život ji sportu. Nebylo unikla tomuto osudu a Jana Kudrjavcevová. Cvičení však nebyl okamžitě stal se zasnoubený s budoucím mistrem.

Dcera slavného plavce Victor Kudryavtsev, ona zpočátku zabývá koupání v celkovém vývoji skupiny.

Nicméně, za čtyři roky, dívka je věnována úseku gymnastiku. Janin otec, jako bývalý sportovec, věděl, co blázen zátěž čeká jeho dcera ve sportu a byl původně protichůdný k vážně začala věnovat případu. Nicméně, trenéři byli schopni ho přesvědčit, že Ian má velkou budoucnost, a on souhlasil. Pracovníci koučování legendárního Irina Viner-Usmanova udělal další supertalantlivuyu sportovec pod svá ochranná křídla.

Junior dosáhnout

Ve věku 11 let, Jan Kudryavtsev, váha a růst, který byl vždy v blízkém okolí je ideální pro gymnastiku (na vrcholu kariéry s růstem 170 cm sportovec o hmotnosti 47-48 kg), začal působit v juniorských soutěžích. Od začátku vyučuje všechny své vítězství. Má zlaté medaile na závodech v Dmitrov, Samara a Kazani.

Od roku 2011, Jan Kudryavtsev začal reprezentovat vlajky Ruska v zahraničí. V tomto roce, a to souběžně s konkurencí senorok na Světovém poháru, který se konal soutěže mezi juniory.

V rozhovoru s Averin sestry, žena vyhrál tým soutěže. Toto ocenění Ian přidal individuální zlato ve cvičení s obručí a kluby.

V roce 2012, sportovec se zúčastnili Mistrovství Evropy juniorů. Opět platí, že vítězství v soutěži družstev, a v oušku - zlato v kulových cvičení. Také na účtu Yana Kudryavtseva - Junior World Cup, vyhrál v Pesaro.

Nejmenší prima kalestenika

Dospělý sportovec kariéru začínal v roce 2013. V jedné fázi Grand Prix, která se konala v Moskvě, Yana Kudryavtseva vyhrál běh-kolem, cvičení s míčem a kluby. Tyto ceny se přidává bronz za obručí.

Ve stejném roce John vytvořil nový úspěch v sportovní gymnastice a stal se nejmladším atlet, který vyhrál na těchto turnajích. To se stalo, když gymnastka vyhrál turnaj, který se konal v Sofii. Yana Kudryavtseva se stal prvním v all-around, bití a paní turnaje Silvia Miteva a týmový kolega Margarita Mamun. To bylo také extrahovat vítězství ve cvičení s obručí a klubů, ale také - pokud jde o bronzovou stuhou.

Před Aline Kabaeva

První mistrovství světa bylo nejvíce skutečným testem pro Yana Kudryavtseva. Během projevu na pásce neustále přerušen hudbou, která by mohla přinést mladého atleta z vyjetých kolejí. To však nebrání tomu, aby Yana ukázat co nejlepší výsledek a vyhrát zlatou medaili. Kromě toho, na prvním místě vzala na cvičení s kuželi a na zlatých medailí přidal stříbro za míčem a obručí.

Nejdůležitější akce se konala v all-around finále. Yana Kudryavtseva, což není ani bylo šestnáct, porazit všechny zkušené holky a stal absolutním mistrem světa. Tak, to překonal legendárního Alina Kabajevová, stal nejmladším mistrem světa v all-around.

Vedle Jana Kudrjavcevová začátek sezóny není příliš hladký. Namísto vítězství, které všechny používají, následuje stříbrné a bronzové medaile na prvním Světovém poháru. Nicméně, podle Irina Viner, stále zůstává jedním z vůdců týmu společně s Margarita Mamun. V polovině sezony se rozvedla v vážný a opět začal vzít ocenění, jeden po druhém.

Mistrovství světa v Turecku se stala jasná vyvrcholení letošního roku, kdy John získal tolik jako pět zlatých medailí, včetně all-around, zopakovat loňský triumf. Ve stejné turnajové gymnasta získal zvláštní cenu jako nejelegantnější sportovce.

Olympic období

Na konci 15. ročníku Jan Kudryavtseva vážně poranil nohu a byl obnoven po dlouhou dobu. Z tohoto důvodu se postupně vstoupil do olympijské sezóny, což omezuje jejich účast na představení. Nicméně i tento rok bere zlatou medaili na startu Světového poháru v Taškentu, Kazaň, Sofii. Od roku 2013 se na prvním řádku ratingu nejsilnějších gymnastek vždy Jana Kudrjavcevová. Olympijské hry 2016 byl nakonec uzavřen titul nejsilnější, „umělce“ každé čtyři roky.

Nicméně, stejně jako v roce 2000 v případě Alina Kabajevová v Sydney, tam zasahuje smrtelné nehody. Stejně jako v roce 2000 Kabaeva Kudryavtsev byl považován za hlavní favoritem soutěže. Nicméně, na konci cvičení s kluby přiznává ztrátu objektu.

Tato chyba stála její první místo. Kudryavtseva odcházel Rio jen stříbrnou medaili.

Dokončení krátkou, ale vynikající kariéru,

Na jednom z turnajů ve 15. ročníku Jan utrpěl vážné zranění. Díky tomuto zranění, šla na mistrovství světa ve Stuttgartu, kde přes bolest, vyhrál tolik jako pět zlatou medaili. Teprve na konci soutěže, když odvolal na kliniku, kde jí byl diagnostikován se zlomeninou jednoho z kostí nohy.

Zotavuje, Jan Kudryavtsev schopen vykonávat na olympijských hrách, který byl schopný vyhrát stříbrnou medaili.

Po tom, lékaři zjistili, že taková neštěstí mohlo dojít v pravé noze. V listopadu, Irina Viner uvedl, že její náklady by mohly do důchodu. Na konci roku sportovec oznámila Mezinárodní federace gymnastiky. Tak skončil skvělou kariéru jednoho z nejsilnějších cvičence naposled.

Osobní život

Stejně jako u jiných mladých atraktivních dívek Yana Kudryavtseva byl obléhán fanoušky. Veřejnost stal se široce známý pro její milostný románek s basketbalového CSKA Kulagina. Profily dětí v „Instagrame“ byly pokryty fotografiemi navzájem a vyznání lásky. Sportovec ne část s T-shirt armády basketbalového klubu s milovanou číslem. Nicméně, na jednom místě, všechny fotografie basketbalový hráč zmizel ze stránek sociálních sítí Yana.

Brzy se pověst, že velká gymnastka rozkol s větrným milencem, protože z jeho mnoha zrady.

Ale ne na dlouho truchlila Kudryavtseva sám. Brzy se v jejím životě, nové volby. Yana Kudryavtseva a Artur Yusupov, nyní jedním z nejznámějších sportovních dvojic. Záložník „Zenith“ není tak bohaté odměny, protože je to krásná dívka, ale jeho kariéra je v plném květu, a má čas dohnat s ní.

Yana Kudryavtseva - jeden z nejsilnějších cvičence v posledních deseti letech. A ačkoli její kariéra neměla dlouhého trvání a ona byla nucena ukončit předčasně se sportem, protože zranění, soutěžící bude vždy pamatovat celý svůj půvab a eleganci.