Darja Kasatkinová: naděje ruského tenisu

V tenis ženský v Rusku děje generační změny. Postupně dokončit aktivní kariéry mnoho hvězd obou tisící letech. Darja Kasatkinová - jeden z těch mladých talentů, kteří mají nahradit starší kamarády. Přes jeho útlého věku, ona úspěšně provedeny na mnoha turnajích, prohlásil sebe v juniorské soutěži.

Herní styl

Darja Kasatkinová nejsou rozděleny mezi tenisty nějakou výjimečnou postavu. Jako dítě, ona byla o půl hlavy menší než jejich vrstevníci, soupeři z Moskvy, a ona nebyla dokonce předpověděl velkou budoucnost.

Nicméně, ona ví, jak hrát chytrý a kompetentní skrýt nedostatek síly a vzít své splatné taktiku. Oblíbený punč - forhend, preferuje hrát tenis na zadní linie. Darya idol je „král půdy“, Rafael Nadal, proto je podobný styl hry, a dokonce i podobná rotace míče při úderu. Preferuje sportovec nezpevněná.

Junior let

Darja Kasatkinová začala hrát tenis ve věku šesti let. Jako dítě, ona nijak zvlášť vyniknout mezi vrstevníky a nedosáhli velké vítězství v soutěži. Neměla postavu, silný porci. Nicméně, vytrvalosti a tvrdé práce jsme udělali podnikání. Obrovský přínos ke vzniku sportovců učinil jeho první trenér Damir Nurgaliev, kteří věřili v ní a dal jí dlouho, než se odlišit od ostatních žáků. Ve čtrnácti letech jsem sledoval první velký úspěch, když Darja Kasatkinová, tenis, pro něž se stal hlavním zaměstnáním získal v místním otevřeném turnaji v Samaře, kde ona byla schopná porazit silné vrstevníky z Moskvy. Daria byl přitahován k hry pro národní tým Ruska ve fázích Junior Fed Cupu.

V prvním roce se úspěšně proveden na malých akcích, učit se je překonat, a získal právo účasti na turnaji Grand kritizuje. Vrcholem její juniorské kariéry začal v roce 2014, když vyhrál French Open, úspěšně provedeny na olympijské hry mládeže v Nanjing. Darja Kasatkinová vystupovaly mezi vrstevníky a dosáhl třetí místo v juniorském žebříčku WTA.

dospělost

První pokusy na vyšší úrovni začala v roce 2013, když se tenista zkusit ruku na několika turnajích v Moskvě a Antalya. O rok později, končit Junior Tour, Darja Kasatkinová vážně zaměřila na hospodářskou soutěž a začali postupovat. Ona byla schopná vyhrát pár 10-thousanders, to začali brát na vážnější turnajích.

V roce 2015, tenis se stal pravidelným výhra na 25000th turnajích a úspěšně se podílela na turnajích WTA, z nichž v jedné Bagdastayne podařilo dosáhnout do čtvrtfinále. Tyto úspěchy jí umožnila účastnit kvalifikace na turnaj US otevřené. Darja Kasatkinová byl schopen dosáhnout závěrečné kvalifikační soutěži, ztrácí jen Elizabeth Kulichkova. Nicméně, vzhledem k selhání jednoho ze závodníků dostala příležitost podílet se na velkých soutěžích dařilo tam, dosažení třetího kola.

Provádí Darja Kasatkinová a zdvojnásobí, a poměrně úspěšně. Na Kremlin Cup, spolu s Elena Vesnina dokázala zvítězit ve finále a vzít svůj první titul WTA ve čtyřhře. Sportovec nezastavuje ve svém rozvoji a v roce 2016. Se pravidelně účastnil grandslamových turnajů, dosáhla třetí kolo australského, francouzsky, Wimbledon. Dnes Darja Kasatkinová přestěhoval ze svého rodného města Togliatti, životů a vlaky v slovenské Trnavě, kde je krásný a kompaktní infrastruktury pro dělání věcí, které máte rádi.