Anastasiya Kuzmina: životopis, sportovní kariéry, ocenění, rodinného a osobního života, fotky

Kuzmina Anastasiya Vladimirovna se narodil 28. srpna 1984 v města Ťumeň, Rusko. Slavný atlet 34 let, výška - 180 cm Jedná se trojnásobný olympijský vítěz, stejně jako nejlepší biatlonistka .. Stav - ženatý, má dvě děti: syna Elizeovy a dcera Olivia.

Anastasia Kuzmina fotografie a životopis

Slavný sportovec je známý po celém světě pro jeho vítězství ve směru biatlonu. Anastasia původně hrát pro Rusko, a tam už to ukázal vynikající výsledky. Přijít na Slovensku, se stala vítězkou olympijských her třikrát a dvakrát se vzal první místo v evropském šampionátu. Do konce roku 2010, reportéři dostali sportovní definovat Anastasia Kuzmina - „Nejlepší sportovec Slovenska“

dětství

Anastasia se narodil v Tyumen, a to bylo tam a začala sportovní kariéry dívka. Otec Anastasia Kuzmina - Shipulin Vladimir Ivanovič, a jeho matka - Alla Abushaevna. Nastia rodiče jsou mistry sportu biatlonu a běžeckého lyžování. O tři roky později, v sportech se narodila dvojčata rodina - sestra Anastasia Kuzmina a Anny bratr Anton. Ta je také dobře známý sportovec v rodině. Anton Šipulin - olympijský vítěz a velkou nadějí pro ruského biatlonu.

Sportovní kariéra Nasty málo určena to její rodiče. Zpočátku se dívka se netýká jeden sport. Například, máma a táta dal svou dceru Nastya v lyžování, pak slavný sportovec začal bruslení a karate. Ale v určitém okamžiku to bylo nutné vybrat jednu věc, a Anastasia Kuzmina řekl na běžkách.

Little Nastya trénoval pod vedením zkušeného instruktora Hope Dmitrievna Kovrizhnykh. Z tohoto důvodu si získal více než jednu soutěž pro ty nejmenší. Ale po chvíli Anastasia byla převedena do týmu prostoru, a přišla do jiného vozu.

dospívání

V biatlonu Anastasiya Kuzmina přišel v mladém věku, když jí bylo patnáct let. Během tohoto období se rozšířil svou sportovní prasátko obrovské množství medailí získaných v různých soutěžích a mezinárodních šampionátech. Hlavní událostí pro Anastasia Kuzmina se zapojil do YUCHM v Itálii, město Ridnau, který se konal v letech 2001-2002. To bylo tam, že Anastasia vzal druhou čestné místo v týmu relé.

Higher Education Anastasia Kuzmina vyhrál v neuniverzitní. Bylo to Tyumen Law Institute of ruského ministerstva vnitra.

Sportovní kariéra

Současná práce je sportovci začal v roce 2005, kdy dosáhl výšky 150 cm, hmotnost - 68 kg. Anastasiya Kuzmina zasáhl ruský národní tým a několik sezón byl zastoupen pouze této zemi. První soutěž pro dívky začal turnaj v Oberhofu. Všichni sportovci soutěžili na mistrovství světa. Anastasia Kuzmina dostal 63 v celkovém pořadí.

V letech 2006-2007. Ošklivé výsledky jsou lepší, a v jednom ze závodů získala třinácté místo. Všechno ostatní v té době dokončil svou kariéru, neméně slavný olympijský vítěz Galina Kukleva. Na jednom z slavnostní setkání, dala pušku, která je zajištěna Galina, jí přinesl úspěch ve sportu, Anastasia Kuzmina.

Přesouvání a pokračování kariéry

V roce 2008, slavný sportovec na osobních okolnostech cestách přichází na Slovensko. Ale biatlon se nezastavil a pokračoval do národního týmu země. Zde se také vynikal svými výkony. První zápas na Slovensku Anastasia Steel Cup IBU, který se konal v italském městě Martello. Po tom, Anastasia Kuzmina vzali krátkou přestávku kvůli narození prvního dítěte kariéru.

Po uplynutí této doby, Anastasia se rozhodl k účasti na mistrovství světa v Peng Chang. V této soutěži se sportovec skončil druhý za ruskou Olga Zaitseva. S nejnovějšími Anastasia dříve působil jako tým.

O něco později, Anastasia Kuzmina získala své oprávněné místo na mistrovství světa a získal stříbrnou medaili. Dále sportovec se podílel na dvou turnajích ME v Ufa, Rusko. A to je místo, kde cílevědomá dívka umístila na prvním místě. Po nějaké době, když vyhrál Světový pohár v Rakousku a získal zpět zlatou medaili.

Kromě všech úspěchů ve sportovní kariéře, Anastasia Kuzmina věří, že nejdůležitější - zlato na olympijských hrách. Jeho první vítězství v této soutěži se konal ve Vancouveru v roce 2010. Potom, o čtyři roky později, znovu získal první místo v Soči.

Ale ne bez zranění. Mezi vítězství Anastasiya Kuzmina dostal vážné zranění ruky. V této souvislosti musela odstoupit ze soutěže Světového poháru v Oberhofu a Ruhpolding. Přes všechny obtíže, slavný biatlonistka pocit, že tento druh pobídka pro tvrdý trénink na příštích olympijských hrách.

Po výše uvedených soutěží Kuzmin opustil sport z rodinných důvodů, po dobu dvou let. Jen málo lidí očekává, že sportovec bude moci vrátit ke své kariéře. Nicméně, Anastasia Kuzmina překvapil a vrátil se k týmu na konci roku 2016. Nemít čas se usadit, známý biatlonistka okamžitě se dostal do top šest sportovců v zemi.

Osobní život

Během aktivního sportovního života Anastasia byla příjemná událost. V roce 2007 si vzal Kuzmin. Manžel slavní sportovci obrátil izraelský lyžař Daniel Kuzmin. Se svou ženou Anastasia setkal během pravidelné soutěže v Rakousku, Ramsau.

Stojí za zmínku, že sportovec se rozhodla změnit své jméno Shipulina Kuzmin. A to pod mladá žena přišla být známý. Pak Anastasia vzal nejdůležitější rozhodnutí v životě - se stěhoval do země, kde dvanáct let její manžel je doma - na Slovensku. Také slavný biatlonistka zastavil hry pro ruského národního týmu a odešel do týmu jiné země.

Zpočátku se mladá žena dělal takové rozhodnutí vzhledem k narození syna - Elisha. Nicméně, jak již bylo zmíněno, sportovec pokračoval v jeho kariéře. A tady před Anastasia Kuzmina dostal důležitou volbu: zůstat a žít s manželem a soutěžit o Slovensku, nebo jít domů. Nepochybně, Kuzmin učinil svou volbu ve prospěch rodiny a zůstal ve městě Banská Bystrica se svým manželem Danielem. Tam, ona a začít cvičit. Dcera Anastasia Kuzmina Olivia se narodila v roce 2015.

nyní

Přes kariéru, Anastasia Kuzmina získal i jiné záliby. Například, vaření. Ráda vaří a přicházet s novými chutných jídel pro své blízké. Kromě toho Anastasia miluje poslech moderní hudbu. Díky jejímu atletického tréninku běh s velkým potěšením. Anastasiya Kuzmina někdy přemýšlí o tom, jak zjistit, květinářství, kde by mohla vytvořit nádherné květinovou výzdobu.

Známý biatlonistka a její bratr, Anton Šipulin aktivně pomáhat charity. Společně se svým manželem, ona zavolá tak často, jak je to možné pro nemocné děti ve Slovenské nemocnice Roosevelta, se snaží pomáhat a dávat dárky.

Nyní Anastasia Kuzmin

V roce 2016-2017 slavný atlet udělal pro svou zemi v příští sezoně a získal 40. místo v celkovém pořadí a 176 bodů. Anastasia rozhodl, že kdo na ní žijí a zlepšit své profesionální podobu. Kuzmina počínaje jarních kolekcí, které vyšly na trati v norském Shusheene. V létě asi tři týdny, aby se ukáže slavnou biatlonistka sportovní zážitek na Novém Zélandu. A na podzim Anastasia Kuzmina zúčastnil IBU poháru ve Švýcarsku.

V následující sezóně na mistrovství světa jevištní profesionální sportovec získal dvě stříbrné a dvě zlaté medaile. Tato akce se konala v Annecy a Hochfilzen. Je tu Anastasia Kuzmina získal čestné místo v celkovém pořadí.

Stojí za zmínku, že slavné biatlonistů žádné sociální stránky v „Instagrame“. Ale její fanoušci se rozhodli vytvořit komunitu „VKontakte“, věnovaný všem úspěchy profesionálních sportovců.